Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Vrácení zboží - do 14 dní od nákupu (formulář)

Úvod Vše o nákupuVrácení zboží - do 14 dní od nákupu (formulář)

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy ke stažení nebo on-line:

Odstoupení od smlouvy - vrácení zboží ve 14 denní lhůtě
Vyplňte shodně s objednávkou.
Adresát - internetový obchod mapy.geodezieonline.cz; prodávající: Geodézie On Line, spol. s r.o., IČ: 25416987, se sídlem: 470 01 Česká Lípa, Moskevská 13
Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy
uveďte jen pokud vracíte pouze část z objednávky
Výše uvedeného dne jsem si na Vašich internetových stránkách/v internetovém obchodě mapy.geodezieonline.cz objednal zboží, níže uvádím číslo objednávky. Na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, využívám svého zákonného práva a odstupuji od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu, která se týká výše uvedeného zboží, jež Vám s tímto dopisem zasílám zpět, a zároveň Vás žádám o poukázání kupní ceny ve výši, kterou uvádím níže, na můj bankovní účet , který také uvádím níže. A to nejpozději do 14 dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy a vrácení zboží na Vaši adresu: Geodézie On Line, spol. s r.o., Moskevská 13, 47001 Česká Lípa.
Soubor (volitelné) (max. 500 kB)
antiSpam [nový kód]
Copyright 2014 - 2022 © Mapy Geodézie On Line